| maddalenaroman a întrebat:

Vreau sa scriu articole despre moda, lifestyle, dragoste&sex, carti, filme, muzica, interviuri, scenarii contra cost. Nu am studii in domeniu, insa in prezent lucrez la propria-mi carte. Idei, vocabular, gramatica fara cusur. Deci... Anyone?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Angajează-te la un ziar, dacă ești fără cusur, n-ai decât sa preiei locul Andreei Esca big grin!
Aș fi curioasă să văd câtă lingvistică si stilistică cunoști!

| UserYO a răspuns:

Site-ul www.thewomen.ro cauta colaboratori/copywriteri, vazusem intr-un anunt pe internet, vezi pe site poate au vreo modalitate de contact si vorbeste cu ei

| maddalenaroman explică:

Curiozitatea a omorat pisica, puiule! happy