| Demiii a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca ma place sau nu persoana pe care eu o iubesc foarte mult va rog raspundeti-mi

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Te place mult, stai linistita. De fapt cred ca te iubeste.

| necropsy a răspuns:

Ca sa iti dam un raspuns avem nevoie de descrierea comportamentului acelei persoane, intelegi? Asa.nu ne putem exprima.cel putin eu nu pot.nu am nici o baza.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si de unde sa stim noi?! Nu stiu cati ani ai, dar iti zic ca singura cale si cea mai sigura e sa vorbesti cu ea/el. Spune-i direct ( nu ca o/il iubesti, dar ii spui ca o/il placi si iti face placere sa vorbesti cu ea/el) si dupa lucrurile o sa decurga de la sine. Nu trebuie sa iti fie rusine de refuz, asta e se mai ntampla; iar daca tot stai sa astepti sa iti dea semne sau ceva in mod special ai sa suferi mai mult si te stresezi si pierzi si timpul inutil :d. Succes happy

| Andra_1260 a răspuns:

Pai.zi-mi daca iti da semne ca te palce.adica daca vorbeste cu tine.rade la glumele tale.iti face complimentesi trebuie sa stii daca are o iubit(a)., am patit si eu lafel...deci succes

| deea_4838 a răspuns:

Pai descrie si tu comportameanutul lui.

| Andreishark a răspuns:

Pai vezi cat de mult de baga in seama persoana pe care o iubest adica cat de mult socializezi cu el/ea cat de mult sta langa tine...