| sanford2091 a întrebat:

vreau sa stiu si va rog sa-mi raspundeti normal(fara raspunsuri in batjocura)daca va place poza meabig grin

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Mie una nu imi place ca sa mi-o pun eu de exemplu la avatar sau in alta parte, dar important este sa iti placa tie.
Daca tie iti place asta conteaza! i indiferent de ce ar zice lumea aici, si chiar daca vei primi raspunsuri de "nu", gandeste-te ca fiecare are parerile si gusturile lui. Poate nici tie nu iti plac anumite poze sau alte chestii. Deci chiar daca vei primi raspunsuri negative sa nu te influenteze astfel incat sa schimbi poza din cauza celorlalti! O schimbi cand te plictisesti de ea...sau cand vrei tu...ce mai conteaza,oricum e viata ta,e avatarul tau,faci ce vrei tu!big hug Oricum, parerea mea daca si la mess folosesti astfel de poze(animate, desenate etc) ar fi mai bine sa iti pui o poza cu tine!smug

Funda?happy

2 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Nu

| adolescenta258 a răspuns:

Sa fiu sincera Nu