| DV7 a întrebat:

Sunt in a VIII-a si am o colega de care-mi place din a II-a si ea stie.I-am tot facut cadouri.Suntem amandoi mamaliga, adica timizi.Stiu ca si ea ma place, dar nu stiu cum sa mi-o fac prietena.Invata foarte bine,deci e serioasa. Vreau sa mi-o fac iubita, dar ma tem de un raspuns negativ.O iubesc mult....va rog raspundeti serios!

5 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Gandeste-te bine, ca s-ar putea sa va despartiti si sa va certati si nu o sa mai fiti nici amici macar...
Daca nu ma insle ai peste 13 ani, la ce iti trebuie o iubita frate? Sa te falesti?
Adica in loc sa joci un fotbal/biliard/bowling ceva cu prietenii, tie iti arde de fete. Nu stiu ce sa zic. Poate ma crezi ipocrit, dar asta e adevarul. Lumea asta s-a intors cu susul in jos. Nu mai este ce a fost.
Aaaa si in legatura cu, cuceritul. Fa-ti tupeu si intreab-o ca nu te omoara si daca vrei sa fii sigur ca zice DA ia-i si un buchet de flori sau un BMW X1, depinde(glumeam cu BMW), doar sa fie ceva frumos.
Bafta si nu uita ce ti-am zis.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu mai fi asa de timid,uite ce e, si eu sunt in clasa a opta si sunt fată. Deci incearca sa ii faci mici cadouri, mici surprize, sa ii ascunzi prin rechizite, prin caiete biletele de dragoste daca sunteti colegi de clasa si treci adesea pe la banca ei si ea nu e in clasa ......niciodata nu esti prea mic pentru asa ceva, dragostea e un lucru extrordinar si voi cei de aici, nu mai radeti de el

| Jouster a răspuns:

Stai, stai, stai, stai, TU esti in clasa a VIII-a, da? Right? Yes? No? Si ea este in a II-a....Right? Pedobear, is that you?

| VirginiaSlims a răspuns (pentru Jouster):

Nah.It's not right.A zis ca are o colega pe care o place dintr-a 2 a.happy

| Valentyn22 a răspuns (pentru Jouster):

laughing)))))))Pedobear.Ma amandoi sunt in clasa a VIII-a dar ei se cunosc dintra a II-a.