| MirunaLimoniu a întrebat:

Bunaaa!
As vrea sa dau la liceul de arte Regina Maria pe profil de arhitectura, dar problema este ca nu stiu cum sa ma înscriu...
Am citit ca trebuie sa dau cv probe in mai, apoi am mai citit ca trebuie sa fac in jur de 10 desene, cu cv CD si etc pentru a le trimite la liceu.
Imi puteti spune cum trebuie sa procedez? ☹️

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil de asta este vorba.
https://www.lmap.ro/admitere/

| carevaescu a răspuns (pentru darrio2007):

Ce spune colegul. Si du-te la sendintele de lucru. Orice nelămurire ai ii poti intreba acolo. Ar fi util sa vina si un părinte cu tine. Bafta!

| darrio2007 a răspuns (pentru carevaescu):

Raspunsul tau nu era pentru mine.