| Roxcsana21 a întrebat:

Cand pun o intrebare pe TPU si primesc raspunsuri. dau pe intrebare dar nu vad nici un raspuns chiar daca acolo scrie ca am vreo 3 si imi spune sa aleg un raspuns castigator da nu vad de unde

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai rabdare sa se faca reactualizarea paginii! Daca raspunsul pe care tocmai l-ai primit nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibil pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.
mai multe raspunsuri despre TPU gasesti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Bafta!

NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Trebuie sa ai putina rabdare si raspunsurile vor aparea. Succes!

| Teo a răspuns:

Asteapta putin timp si o sa-ti apara si raspunsurile.Am patit-o si eu acum vreo 2 zile si am asteptat vreo ora 2 si mi-au aparut.

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Se mai intampla.deobicei ies afara si intru din nou si atunci apare

| Deea a răspuns:

Iti apare peste putin timp

| dexro a răspuns:

Dureaza ceva pana apare raspunsul... ai rabdare si o sa apara toate happy

| TheVampireDiaries a răspuns:

Trebuie sa astepti cevs timp si apoi iti apar!