| AnyAda a întrebat:

Care este parerea voastra despre Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Imi place MJ pentru muzica lui, pentru glasul lui, pentru dansul lui, pentru ambitia pe care a avut-o si lista ar putea continua. Desi MJ a murit, in inimile fanilor va ramane nemuritor forever.

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

A fost unic.
Nu am fost cel mai mare fan, dar recunosc...ce a facut el nu o sa mai faca nimeni.

| foxsilver a răspuns:

Inegalabil!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Un om care si-a vindut sufetul pentru faima.
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca a fost mult mai apreciat dupa ce a trecut in nefiinta. La fel ca restul artistilor de valoare.

| CannbalCorpse a răspuns:

O legenda. happy
Sper ca te.am putut ajuta.

| blueheart a răspuns:

O voce minunata, cantece superbe pe care le ascult si acum.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Viata acestei Legende:
Un tablou plin de faima
si success insa pictat in
culori Reci.

| RyGoLeTa a răspuns:

Un monstru sacru, nu se va mai naste niciodata un om ca el.Un suflet bland, o voce cristalina, o bunatate de nedescris si multe alte calitati...
Il iubesc enorm♥el este si va fi in inima mea pe veci...

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu zic ca era un om bun, cu piese foarte bune si cu o voce buna fata de alte staruri mari.Nu a meritat aceasta soarta.Pa,pa

| Maomau a răspuns:

Mare ca si canteretz si ca om doar un gunoi!

| AnyAda explică (pentru Maomau):

Nu mi se pare ca era un gunoi ca om, ci dimpotriva, era un om foarte bun, cu o inima foarte mare!

| deeadeea111 a răspuns:

Parerea mea este ca nu se va mai naste niciodata un cantaret ca el

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Un superstar ce va ramane mereu in inimile noastre.

| bassmusic a răspuns:

Un om bun care a murit prea devreme. Dumnezeu sa-l odihneasca.

| IliadisJunior a răspuns:

Un om cat se poate de super si bun, dar cam prost...pentru ce Doamne iarta-ma a facut atatea operatii estetice straight face? la faza e prost, in rest e un om super parerea mea

| rock231girl a răspuns:

Un om care si-a facut treaba.Nu va mai fi niciodata unul ca el.Chiar zilele acestea am vazut filmul This is It si am vazut cat de mult se pregatea si repeta o melodie pentru concerte.Merita sa fie ascultat in continuare de toata lumea.

| treiLEI a răspuns:

O legenda.

| BelzebuthMaui a răspuns:

Un artist unic si de neintrecut.

| OmulĂla a răspuns:

Genial.

| Supersuper123 a răspuns:

Prefacut dar cu o voce de nedescris!