| Nicoleta_7799 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa stiu parerea voastra sincera despre Michael Jackson(si ca artist, si ca persoana). Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| mary_4765 a răspuns:

Michael jackson ca artist era cel mai iubit si mai tare cantaret, dar ca persoana era cu sufletul mare si iubitor, eu chiar am observat asta dupa cum el se comporta cu copiii...asta e parerea mea
pop:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MisterKat a răspuns:

Era un artist bun, talentat, dar oarecum ciudat prin felul in care se imbraca. a fost un fenomen al muzicii pop, de aceea e si supranumit: "regele muzicii pop".

| Mentaaaaa a răspuns:

Ca artist a fost minunat si ca persoana a fost una minunata care isi iubea fanii dar probabil din cauza rasismului a facut acele operatii estetice care i-au distrus viata sad

Răspuns utilizator avertizat
| AmandytaErhan a răspuns:

E un om foarte bun la inima, are un talent foarte mare, mereu gandeste pozitiv si de fiecare data cand il vad zambesc pentru ca e tare dragut.(despre operatia aia de demult nu vb) si are un sti tare misto. si mii dor de el...sad

| Batman_3206 a răspuns:

Ca artist am o parere buna. Imi plac melodiile lui. Ca persoana nu stiu prea multe despre el.