| carmend a întrebat:

Care ar fi cauza mortii cantaretului Michael Jackson dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| DeeDee_1261 a răspuns:

Pai toti dau vina pe meicul care zicea ca i-a dat ff mult doze de pastile pentru ca el in ultima perioada se simtea foarte rau si vroia cat mai multe calmante... Dar eu zic ca e si din cauza asta dar si din cauza operatiilor ce lea facut. Avea prea multe. Avea si o boala f periculoasa la piele care se chema VITILIGO. El nici nu mai avea f multe sanse de Viata! Ami pare ff rau dupa el.sad

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy Din cauza pastilelorwinkingA luat prea multe si de aia a murit.Pacat sad
Dumnezeu sa il ierte!

| Leea1234 a răspuns:

Pai, cred ca s-au acumulat prea multe afectiunii de-a lungul timpului, si inima lui nu a mai rezistat, pastilelor (prea multe)luate ultima data!
saracul, imi imaginez ce dureri trebuie sa fi avut, de a decis sa i-a mai multe pastile decat ii era prescris!
eu am dureri de cap(puternice)si in special noaptea cand ma i-a cate o criza, ...sunt in stare sa le beau pe toate...
asa o fi patit si el saracul!
dumnezeu sa-i aseze sufletul acolo unde merita!

| SweetCandy a răspuns:

Pai a fost indopat cu medicamente foarte tari, insa eu cred ca nici acele aperatii nu au avut un efect tocmai benefic asupra sanatatii sale!
happy

auran
| auran a răspuns:

Citeste aici...http://www.apropo.ro/......on-4705296
erau prea multi bani in joc (stransi pentru viitoarele concerte si nu-si puteau permite pierderea acestora asa ca i-au facut felul)...

| ing. a răspuns:

L`au indopat cu medicamentecrying
El era ca un copil crying(
big hug peace. R. I. P michaellove struck

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, ce? I-am facut noi autopsia?

| Kandy a răspuns:

Probabil din cauza medicamentelor puternice si care erau in numar foarte marecryingcred ca asta e cel mai probabil...in ultimul timp avea mari probleme de sanatatesad...imi pare asa de rau de el... mi-a placut muzica lui dar imi pare rau ca nu am fost fana dintotdeaunacrying acum cand il ador...nu mai esadcryingsad rest in peace Michael Jackson-the King of Pop:X:X:X:X:X

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ce mai conteaza? Tot mort e.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara cauzelor medicale, s-a stins asa de tanar fiindca era foarte singur, toti vroiau doar sa se imbogateasca pe spinarea lui, nimeni nu tinea la el, sa-l traga de maneca ca-si distruge sanatatea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pedofil! Nu ii doream moarte dar era un pedofil fara nas!

| dany_2253 a răspuns:

Din cite cunosc si din cele citite de pe net parerea mea este ca el siar fi inscenat moartea!