| slazzer a întrebat:

Cat timp dureaza un tatuaj de 200cmp pe brat, se poate face tot odata?

3 răspunsuri:
| lex79 a răspuns:

200cmp? cine esti tu frate? hulk?

| slazzer explică (pentru lex79):

200cmp e un tatuaj de 20 de cm lungine si 10 cm latime...

| toghaphyboom a răspuns:

Timpul in care un tatuaj este facut depinde de simbol in primul rand. Marimea si complexitatea simbolului sunt 2 factori majori. Un alt factor este locul unde este facut tatuajul, anumite zone ale corpului cum ar fi bratele ia mai putin timp deoarece persoana care va face tatuajul poate prinde bine zona si poate intinde pielea usor de asemenea, asta fiind esential in aplicarea unui bun tatuaj. Zone intinse cum este stomacul ia mai mult timp deoarece pielea acolo este mai greu de intins.

Da, cred ca se poate face tot odata.