| natalyia a întrebat:

Voi credeti ca justin bieber e tata? de ce da de ce nu

6 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Ce dracu ne interesează pe noi? Ăla trebuie să ia viagra...

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu.Nici nu cred că e potent omu' ăla.
Sayonara!

| Melyssuka a răspuns:

Nu e tata are doar 15 ani este impreuna cu Selena Gomez cred ca au facut s.x dar impreuna nu cred ca au un copil nu e posibil:] sunt prea tineri au timp;]!

| Miniiii a răspuns:

Eu nu caci cred sau din astea, dar are un copil cu fata de 20 ani fiindca a facut sex neprotejat si aceea a ramas gravida...acum nu stiu ce sa zic nu sunt un fan, din ce am auzit si euwinking

| magura1 a răspuns:

La ce stire te referi?

| Pukaa a răspuns:

Nu deoarece...este pre tanar...si daca ar fi tata.sar afla imediat