| Purgatoriu a întrebat:

Ce culori sa combin pentru a obtine kaki? fundita

Răspuns Câştigător
| caractere a răspuns:

Negru cu galben

| Purgatoriu explică (pentru caractere):

Da dar vreau sa fac unul mai deschis. O sa imi iasa daca pun alb?

| caractere a răspuns (pentru Purgatoriu):

Mai degraba galben mai mult.

6 răspunsuri:
| YumixCupcake a răspuns:

Maro si verde?

| Bya132 a răspuns:

@caractere are dreptate. Negru cu galben. Dacă doreşti să iasă mai deschis, adaugi mai mult galben, iar dacă doreşti mai închis, mai mult negru.

| Purgatoriu explică (pentru Bya132):

Pai eu am pus niste alb si a iesit mai bine. Am incercat si cu galben dar normal ca (scuze de cacofonie) culoarea a iesit mai galbena si nu mergea asa ca a am mers pe varianta cu alb mersi oricum

| Bya132 a răspuns (pentru Purgatoriu):

Bine atunci.