| Nustiualtnume a întrebat:

Ce culori combin ca sa iasa negru? Funda. :*

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin amestecul acestor culori:Albastru închis=Cyan, Purpuriu închis=Magenta, Galben=Yellow In proportii egale.Aceasta combinatie se foloseste la imprimante pentru negru.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se combina nimic pentru negru.Este culoare de baza.

| Furculingură a răspuns:

Negru şi alb sunt non-culori. Nu le poţi obţine din nicio combinaţie.

| BassHunter13 a răspuns:

Daca vrei sa combini culori incearca in Paint!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negrul nu se obţine prin combinările a două sau mai multe culori, e culoare de bază + că e şi non-culoare, deci e non-culoare. Mă mir cum de nu ai întrebat ce culori să combini ca să-ţi iasă galben...