| Mrs0Right12 a întrebat:

Ce loc de munca as putea sa gasesc daca termin o facultate de arte? multumesc anicipat!

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Acum este moda Centrelor de cultură și artă pentru copii, poți preda desen, arte plastice. Poți lucra în magazine specializate stil hobbyshop, mai învață ceva program de editare grafică și poți lucra pe comp diverse chestii. Bine-nțeles, poți preda arta sau desenul în școli sau poți merge pe carieră universitară. Îți poți deschide un magazin de anticariat sau decor interior „classy", poți decora/redecora cafenele, ceainării etc.

2 răspunsuri:
| Mrs0Right12 explică:

Multumesc mult, chiar m-a ajutat mult ce mi-ai spus

| TimSem a răspuns (pentru Mrs0Right12):

Cu multă plăcere. Mă bucur că ți-am putut fi de folos.
Oricând...