| kiss99 a întrebat:

Hei salut ce parere aveti despre castigatorul concursului,, Romanii au talent"? Eu una sunt foarte bucuroasa ca a castigat Adrian Tutu eu una l-am votat love strucklove struck cred ca lumea nu l-a votat ca este orfan ci pentru talentul sau... bafta in continuare Adrian

Răspuns Câştigător
| Cireașăăă a răspuns:

Eu cred ca lumea nu la votat doar pentru talent, ci si pentru ca pune suflet in ceea ce face, adica in muzica, si e sentimental.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ma bucuuuur ca a castigat Adrian love struck

| CristineDelaruss a răspuns:

Mie imi convine.
E foarte talentat.

| push2gl a răspuns:

La mine in cartier sunt doi baieti care canta cel putin la fel de bine, dar nu pot face ceea ce a facut cosmin agache (un supertalent ), si n-au vocea lui iustin, oricum felicitari sper sa ramana patriot nu sa fi folosit fanii cantandu-le melodii patriote si cand s-a vazut cu banii sa devina increzut

| deea89 a răspuns:

Ma bucur enorm ca a castigat.Bravo lui!

| TheVampireDiaries a răspuns:

Asta nu este talent,el nu face decat sa recite pe muzica, ceea ce poate face oricine! Tocmai pentru ca este orfan a fost votat si oricum juriul a ales castigatorul ca doar era numele lui pe cec! Nu trebuia sa castige deoarece nu este talentat, ci orfan.Imi pare rau pentru el ca e orfan dar totusi emisiunea se numeste "Romanii au talent" si talent el nu are.

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Dupa ce a castigat Tutu am vazut pe posturi de nimic comentarii banale.tot oamenii l`au ales.deci nu stiu acum de ce comenteaza...tot vorbiti de melodiile lui, sunt multi "artisti" de`ai
nostri care canta-si nu stiu celaughingsau nu transmit clar un mesaj. imi pare rau si mi`e mila de povestea lui si de el.dar ma bucur ca el a
castigat, chiar daca preferam pe altii...ma bucur enorm.si faza
cu cantecul pentru parinti, are foarte mare dreptate...cam multi care ii
avem pe parinti nu ii pretuim iar el ar vrea sa ii aiba.si prin cantec
incearca sa ii pretuiasca chiar daca nu ii are.ce gandeste pune in
versuri-si e foarte bine... Bravo Tutu! nu te lua dupa gurile rele.

| Annaa_4696 a răspuns:

Daaa! :X

Imi place foarte mult ca el a castigat. Ador optimismul lui tinand cont de faptul ca i'au murit ambii parinti

| y0n3la98 a răspuns:

Si eu, am dat vot dp toate telefoanele familiei mele.blushing da` il ador.:X:X:

| Edyward a răspuns:

Eu tineam cu Cosmin Agache...dar sunt fericit pentru Adrian! Ma impresionat cazul sau... fara parinti sad\eu il votam si pe el da nu am avut credit happy