| BlueDreams a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre castigatorul concursului Romanii Au talent? Nu era clar preferatu meu, eu fiiind de partea celui care a luat locul trei(Valentin Dinu), dar cu toate astea cel mai corect era sa castige Narcis Iustin. El chiar are talent, in cazul lui Adrian Tutu exact acest lucru a impresionat oamenii: cazul, faptul ca si-a pierdut parintii si ca se intretine singur...in fine.In plus eu nu vad mare talent la el, sa recite versuri stie toata lumea, hip-hopul nu e mare scofala in comparatie cu vocea acelui baiat, care e intr-adevar deosebita. Voi ce parere aveti? Pentru cine ati votat sau cu cine ati tinut?

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Clasamentul meu era asa :
1.Narcis iustin ianau
2.Cosmin agache
3.valentin dinu
Nu adrian tutu...

2 răspunsuri:
| yoana_5239 a răspuns:

Poate nu dar eu iubesc hip- hop-ul si eram de partea lui cred ca merita si narcis da are talent dar sa stii hip-hop-ul nu e asa simplu cum crezi tu

| anuta_1168 a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte ta
lentat