| browneyes99 a întrebat:

Dc toata lumea e "suparata" pe castigatorul concursului "romanii au talent"? nu inteleg. e vina lui ca a castigat(oricum merita sa castige ). sincer, cine este multumit de castigator? eu nu sunt multumita, sunt suuuper multumita. deoarece ceilalti gen narcis sau dinu au deja sponsori, se vor mai auzi numele lor. in schimb sunt multi care canta hip-hop si probabil adi nu va mai avea sansa ca numele lui sa fie cunoscut. ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| happycolour a răspuns:

Exaact la fel am zis si eu. Chiar daca nu a fost tocmai "corect" pentru ca s-a votat, in cazul lui, mai mult povestea decat talentul, asta era singurul mod prin care Adrian putea fi ajutat. Hip hopul dupa parerea mea nu prea e de viitor in Romania si nici talentul lui nu e unul iesit din comun, cum ai zis si tu de ceilalti vom mai auzi cu siguranta. Eu sunt multumita ca au putut sa-l ajute prin concursul asta.Cu siguranta toti s-au facut remarcati acum si vor avea parte de multe realizari. Stii cum e romanu`, pana nu se cearta nu iese nimic bine. E un concurs si, ca la alegeri, depinde de votul majoritatii. Daca nu iti convine lupta, nu te mai juca. big grin

| Hassel a răspuns:

M-am razgandithappyo sa continui sa scriu pe TPU, chiar daca sunt multi care cer funde la raspunsuri...
Nu e normal ca el sa castige.Crede-ma, eu ascult de la 12 ani b doar muzica rap, si Adrian(sau cum il chema) are o voce net inferioara rapperilor din Romania.A castigat mai mult decat a castigat Cedry2k(de exemplu) in toata cariera sa-si asta nu e normal.

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Si eu sunt multumita de Ady ca a castigat! sincer cui ii place genul operei naspaasad mie una nu! ce intelegi prin opera niste prostii care se mataie si ei acolo ca sa nu taca din gura.melodiile lui ady au un anumit mesaj transmis prin versuri.sincer eu ador toate melodiile sale.cui nu ii place astah e.Eu una nu`s supi pe el deoarece merita are si talent si povestea sa e foarte trista.deci respect tutu adrian! si... celor care nu le convine de el!

| ViseMaicăVise a răspuns:

Eu una n-am nimic cu baiatul. Chiar merita sa castige, avand in vedere situatia lui, dar si mesajele pe care le transmite. Insa si ceilalti au fost foarte buni, dar unii din ei nu-si au locul in finala (mi-ar fi placut ca din "tabloul" finalistilor sa faca parte si Alma)