| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit,, Jurnalul unui puști,,? Dacă ați citit ce părere aveți?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madalina_7862 a răspuns:

Este o carte superba...am si cartea INSEMNARILE UNEI PUSTOAICE, cartea asta este cea mai apreciata, eu una o ador...dar si JURNALUL UNUI PUSTI este o carte apreciata deci cel mai mult imi place cealalta carte.

| anonim_4396 explică (pentru Madalina_7862):

Normal doar ești fată! Și mie mi se par niste romane geniale!

| Madalina_7862 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu asta laughing

| LoverholicRobotronic a răspuns:

E destul de ok...se citeste super repede si are unele faze tari.nu pot sa spun ca m-a incantat dar nici ca nu mi-a placut.este o carte amuzantabig grin

| PutMe a răspuns:

Sunt singurele carti care mi-au placut cu adevarat