| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie unde pot vedea emisiunea in care un baiat din Pitești la socat pe Adrian Paunescu la poezie? Fundă imediat pentru. cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Dă-ne mai multe detalii: când a fost difuzată emisiunea, pe ce post de televiziune?

P.S. Corect se scrie "l-a şocat pe Adrian Păunescu", nu cum ai scris tu, fără cratimă. În plus, ce caută punctul acela imediat după cuvântul "pentru"?, vezi mai sus.

Se răsuceşte în mormânt genialul poet.

| anonim_4396 explică (pentru RomulusMilea):

Nu-mi aduc aminte nimic, mi-a spus cineva, doar!