| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie unde pot vedea emisiunea in care un baiat din Pitești la socat pe Adrian Paunescu la poezie? Fundă imediat pentru. cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Dă-ne mai multe detalii: când a fost difuzată emisiunea, pe ce post de televiziune?

P.S. Corect se scrie "l-a şocat pe Adrian Păunescu", nu cum ai scris tu, fără cratimă. În plus, ce caută punctul acela imediat după cuvântul "pentru"?, vezi mai sus.

Se răsuceşte în mormânt genialul poet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RomulusMilea):

Nu-mi aduc aminte nimic, mi-a spus cineva, doar!