| MihaiDisturbed a întrebat:

Credeti ca este adevarat zvonul ca scriitoarea Cristina Nemerovschi este vampir?! Asa am citit pe un forum... Vreau sa stiu raspunsul inainte sa ma apuc sa citesc cartea ei cea mai celebra, Sange Satanic...

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, admitand, PRIN ABSURD, ca tipa ar fi vampir, cu ce te deranjeaza asta la cititul cartii?
Ideea asta poate concura cu succes la Oscar, categoria "din putul gandirii".

3 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Lasă romanul ăla, că nu-i de tine.

| PassingBY a răspuns:

Nu nu este adrevărat. Vampirii nu există, Mihai.

| frzq1 a răspuns:

Ca stabat mater.criticata de rockeri babani si zvonita de adolescenti. poate ca merita