| VampiritzaAscunsa a întrebat:

Credeti in paranormal? DA sau NU
Argumentati.

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Salut! stii ce nu-nteleg? de ce conteaza asa mult parerea altora pentru tine? Adica fie ca tu crezi sau nu, oricum n-o sa-ti schimbi viziunea ta indiferent de ce parerea am avea noi totihappy
Si ca sa-ti raspund si la intrebare, da credhappypentru ca am impresia ca se intampla prea multe lucruri inexplicabile si nu totul se poate dovedi pe cale stiintificahappyMa documentez mult si imi place sa citesc despre tot felul de chestii de genu'(telepatie, telechinezie, al 3-lea ochi, dedublarea astrala, mesaje ascunse din muzica, posedari demonice, si alte de'asteabatting eyelashes

| VampiritzaAscunsa explică (pentru ladyMillion):

POI,nu ca ra conta, dar toti cei de la scoala..cu exceptia unuia care se crede vrajitor ma cred nebuna cand deschid subiectul si vreau sa le dovedesc ca parerea fiecaruia conteaza si ca ce spun ei e o prostie, ca de exemplu, sa per-pusunem ca, asa cum oamenii sunt o civilizatie, fantomele si spiretele la randul lor sunt. De ce nu ar exista....doar ca nu pot sa dezvolt aceasta asa-zisa,, teorie", fiind ca, singer parintii nu ma ajuta, se poarta ciudat cand ii intreb daca au avut conflicte cu vreo ruda decedata...Parca nu vor sa accepte faptul ca inteleg aceste intamplari, sunt multe cazuri.

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Eu acasa fac voodoo

| VampiritzaAscunsa explică (pentru IMC90):

Iti bati joc de societatea spiritelor!

| IMC90 a răspuns (pentru VampiritzaAscunsa):

Nu-i adevarat straight face Ma pricep...
Sunt as in magia neagra

| Zwart14 a răspuns:

Da! Lasa un id de mess si iti dau cate argumente vrei

| SongokuJR a răspuns:

Nu stiu daca cred sau nu (incerta traba), faza e ca nu am vazut nici odat' chestii din astea deci teoretic nu as crede, dar cand vb cu amicii si spun ei ''intamplarile'' stau asa si ma gandesc la prostiile pe care le zic si ajung la concluzia ca se dau marilaughing Si pana nu vad cu ochisorii meipuppy dog eyes nu prea credtongue

| Roxy9809 a răspuns:

DA eu cred in paranormal, vad mereu chesti pe youtube si la stiri cum ca "fantoma prinsa pe caseta" sau "demon real filmat" o gramada de lucruri imi plac mult mai ales PARANORMAL ACTIVITY. Cred in toate "prostiile" astea.