| anonim_4396 a întrebat:

Cui îi place să compună poezii? De când scrieți poezii? Despre ce scrieți în poezii? Care este muza voastră? Câte poezii ați scris? Unde vreți să ajungeți cu ele? (Nu vreau răspunsuri prostești)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pagina!

| alexandra_4554 a răspuns:

Eu am fost pasionata de mica de poezie, inspiratia am avut-o dupa o dezamagire in dragoste, atunci prefera-m mai mult sa stau singura, si asa am inceput sa scriu poezi.Am destul de multe la activ, de obiceii le postez pe internet, am cautat sponsori, sau ceva dar momentan nu am gasit, la fel de mult imi place sa scriu melodii,

| anonim_4396 explică (pentru alexandra_4554):

Felicitări!

| niiimic a răspuns:

1: Mie-mi place să scriu poezii.
2: De un timp... timpul e nedefinit.
3: Tot ce-i (ne)bun trebuie scris big grin
4: Muza e tot sau nimic.
5: Am scris, am scris destule.
6: Spre nicăieri, arta poetică e doar pentru cei ce vor s-o aibă pentru ei... zic eu.

În schimb tu, dacă tot ai pus întrebarea asta, scrii ceva sau... a fost pusă pur şi simplu?

| anonim_4396 explică (pentru niiimic):

Eu sunt scriitor de haiku, citeste câteva pe www.lacrimidehaiku.blogpost.com