| anonim_4396 a întrebat:

Ati scris sau scrieti poezii? Care este starea de moment care va determina sa scrieti?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Da, am scris
Si starea... pai melancolia de obicei, dar de multe ori sunt prea obosita ca sa mai si scriu asa ca doar imi imaginez in capul meu ce as scrie daca nu mi-ar fi lene

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Interesant, si eu procedez la fel. Cred ca fiecare ne imaginam lucruri. Unele ganduri le impartasim, altele raman doar niste ganduri...ganduri care ne pun pe...ganduri

| AirănMeidăn a răspuns (pentru MeMyselfAndMyShadow):

Multumesc pentru funda, cu toate ca nu consider ca am dat un raspuns atat de bun

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Orice fel de stare daca e puternica ma determina. Am lasat-o mai moale in ultimul timp cu scrisul.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru T0T):

Probabil...timpul este prea scurt pentru a mai avea timp.

| T0T a răspuns (pentru MeMyselfAndMyShadow):

Timp mereu iti gasesti daca vrei sa faci ceva. Dar mai mult cu cheful e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe la 14 ani scriam poezii. de fel eram jos cu moralul, si trebuia sa ma eliberez. in timp am pierdut acea "chestie" dar acum asculta multa muzica si in viitor vreau sa invat sa cand la pian. ceva mai bun de a ma elibera de toate nu cred ca pot gasi

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti doresc succes! happy

| anonim_4396 explică (pentru MeMyselfAndMyShadow):

La fel.