| DoomNEzeu a întrebat:

Cum au aparut oamenii pe pamant?

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna...pai a facut pe adam si eva si apoi dupa ce au gustat din pomul din care le era interzis Dumnezeu i-a trimis pe pamant, unde au facut bebelashihee hee si tot asa pana s-a umplut pamantulbatting eyelashes

38 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Simplu happyCu ajutorul lui Dumnezeu. El i-a creat pe Adam si Eva. Apoi ei ne-au creat pe noiwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Dumnezeu i-a creat pe Adam si Eva si de aici a inceput totul

| Silvia a răspuns:

Dumnezeu l-a creat pe Adam din nu stiu ce...si dupa aia i`a rupt o coasta si a facut`o si pe Evabig grin si tot asa au facut copii si copii lor copii si tot asabig grin

| Bloo2 a răspuns:

Crezi ca o s afli raspunsu' pe TPU laughing)?

| yinyang a răspuns:

Dumnezeu ne-a creat dupa chipul si asemanarea lui... spiritul( o parte din Dumnezeu), ne-a creat corpul astral din praf stelar si corpul fizic din elementul pamant. Viata pe pamant a aparut dupa formarea lui, categoric...Intrebarea e...noi eram cand el se forma?

| death a răspuns:

Nu ştiu, dar cert este că, atunci când au venit hunii, deja existau oameni laughing

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Cu ajutorul lui Doamne-Doamnebig grin

| Marry:X a răspuns:

Ms pentru raspunsul castigator

| mariobros a răspuns:

Pentru evolutzionisti: cum de naiba au evoluat o serie de primate, atenztie da? o singurica serie, din care s-au raspandit ca paduchii pe tot globul de-a lungul istoriei. pana aici totu bine, da de ce nu mai sunt alte serii de primate in diferite stadii ale evolutziei? asa ca evolutionismul in forma sa e greu de digerat, logic vorbind. evolutzionism poti sa-i spui dupa creatzionism, cand au inceput parintzii primari sa-si imprastie odraslele in timp. bafta

| Cryssy a răspuns:

Cu ajutorul lui Dumnezeu.

| optimista_5827 a răspuns:

Dumnezeu ne-a creat.

| Abcfunny a răspuns:

Din gresealalaughing

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Dumnezeu ne-a creeat.

| danutzyscorpyon a răspuns:

Brusc

| silvio a răspuns:

O planeta trece pe langa terra si o intreaba:
- ce mai faci, soro?, nu te-am mai vazut de mult
- ce sa fac, in general bine, doar ca mi-au aparut homo sapiens...
- da, mi s-a intamplat si mie... nu-ti fa frobleme, o sa-ti treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stii deodata ce sti Dumnezeuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@GeOrGy, nu te stresa, e plina lumea de asfel de oamenii.
Daca e sa ne luam dupa biblie, oamenii au aparut atunci cand Dumnezeu a vrut sa se intample asta. Insa stiinta spune altceva, acum tu depinde in ce crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nony-lasa-i in plata..., oricum ei nu inteleg mult mai multe, de aceea ajung sa puna intrebari idioate aici pe TPU.insa asta este din cauza ca citesc numai revistele de scandal. oh go on
@GeOrGy -vulgar si stupid mi se pare neuronul tau.mai treci pe la scoala.era o simpla gluma la faptul ca aici pe TPU, toata lumea se masturbeaza si ramane insarcinata, multe dintre pitipoance, ramanand de la periuta de dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.marea.enigma scuza-ma ca-ti spun dar raspunsult tau e vulgar si pe dinafara. Nu mai e periuta de dinti, acum e peria de sirma rolling on the floor
Tu cum crezi ca au aparut oamenii pe pamint? Din senin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-de unde frate perie de sarma? tu nu vezi ca se masturbeaza in cada, pe strada, pe scaun, in bucatarie, peste tot pe unde apuca, dupa care ne intreaba daca a ramas gravida? chiar nu inteleg cum de Raluca aproba astfel de intrebari.eu am facut scurta la mana de cand tot resping, insa am ajuns si eu la vorba @psiholoagei-cineva ma face pe la spate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au picat din cer. tu unde ai fost atunci dooooomnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am aparut din Adam si Evan. din 2 persoane... ar trebui sa fim toti rude laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul om afost creat de catre Dumnezeu si era Adam iar din coasta sa a fost facuta si Eva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Humans first arrival into history was 5, 000, 000 years ago when Australipithicus Affarensis first appeared on earth modern man(homo sapien) has been here for 50, 000 years

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin maimute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dumnezeu doar asta aud ma noi am fost maimute de acolo ma ca daca era adam si eva eram frati cu toti si sa stii ca sunt mai multe religie pe lumea asta si la iei ba sunt DUMNEZEU MAI MULTI nu este nici un dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai credincioshilor >>>voi kear caredetzi in dumnezeu? bred! totul a aparut de la o sticla cu alcool si un prezervativ necalitativ xD xD xD xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brusc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A deschis dumnzu niste pufuleti cu surprize si asa a aprut big grin crede-ma nu mintlaughing