| AAandreeaAA a întrebat:

Cum imi fac un site pentru copii? sa imi spuna cineva! va rog! am nevoie ca infiintez la scoala Grupul Cercetaselor, si vreau sa imi fac un site despre grup!

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Intra si fa-ti cont pe www.wix.com.e foarte simplu;)

| Alex0194 a răspuns:

Www.webs.com e cel mai simplu el si piczo, iar metode pune poti folosi ucoz care are cam de toate. La fel de bine poti face site si pe platforma de blog (wordpress, blogspot) etc... sau mai greu dar il poti personaliza mai bine cu coduri html si css sau php

| I0am0on0the0lost0highway a răspuns:

Incearca pe E-bloger.