| rafa_9465 a întrebat:

Cum v-a arata lumea noastra peste 100 de ani daca in mod miraculos se mai amana sfaritul asta al lumii pana atunci. laughing?

4 răspunsuri:
| 30stm a răspuns:

Interesanta intrebare...pai cred ca fiecare are deja o imagine facuta despre viitor. Dupa parerea mea tehnologia o sa se dezvolte si poate si in medicina o sa se faca progrese...Pacat ca nu o sa prindem perioada aceealaughing

| katy a răspuns:

Probabil se va inventa si teleportarea, vor fi inventati mai multi roboti si scosi la vanzare pentru a fi folositi in munci casnice, oamenii vor invata limbajul animalelorlaughing nah.incercam si noi sa visam frumos dar cine stie ce va fi.

| Dreamer a răspuns:

Va arata frumos pentru un impatimit al tehnologiei si al stiintei, insa pentru iubitorii de natura va arata groaznic.

| ioanaioana a răspuns:

Parca vad ca masinile o sa poata zbura, copii vor fi mult mai tentati decat acu sa fumeze si sa se drogheze, deci nu o sa fie prea fain ma gandesc eu laughing