| TheToxicNightmare a întrebat:

De ce nimanui nu-i pasa de arta mea? Toti imi zic numai:
Aha. Super :|
sau:
Tare :|
De ce se comporta asa? TT^TT eu nu le-am facut nimic.

Daca vreti uitati cateva desene:

http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/#/d3jkya6
http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/art/Mary-21413142 8
http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/gallery/#/d3j2g6n
http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/gallery/#/d3ifjhs

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

rolling on the floorUltimul îmi place la nebunie!
Sincer.

| InnocentSmile a răspuns:

Faci misto:-o?
sunt cele mai misto desene pe care le-am vazut
adica nu stiu dar mie imi place arta ft mult.dar niciodata nu am mai vazut desene ca acestea, sau macar aproapehappy
imi place mult robotzelu luplaughing
inspirat foartehappy
continua tot asa.
succeswinking

| Grimalkin a răspuns:

Imi place desenul cu craniul.

| Muflă a răspuns:

Din experienţa mea de doi bani...

http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/#/d3jkya6
Aici o duci binişor cu proporţiile (cred, n-am văzut poza după care a fost făcut ca să ştiu cât de bine e), dar pare neterminat, încearcă să-i bagi mai multe umbre, highlights etc. Also, liniile atât de groase nu te-ajută dacă vrei să-l faci cât mai real.

http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/art/Mary-214131428
Ideea e bună în sine, e drăguţă şi combinaţia de negru cu roşu, dar proporţiile şi poziţia sunt, ei bine, WRONG. Anatomia e una dintre cele mai grele chestii, deci îţi trebuie mult exerciţiu. Caută pe goagăl poze cu lupi, vulpi sau ce vrea să fie ăla şi ia-te după ele. Ajută enorm. Şi caută şi tutoriale pentru background-uri (texturi, copaci etc.)

http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/gallery/#/d3j2g6n
Again, îmi place ideea, dar mai ai mult de lucrat. Nu îmi place că ai pus textura aia ca background, distrage atenţia de la câine şi pare că nu-şi are locul acolo.

http://wildgirlwerewolf.deviantart.com/gallery/#/d3ifjhs
Hăă nu ştiu ce să zic. Just keep practicing.

Sunt PeaceDuh, btw ^^

| anoni a răspuns:

Sunt chiar reusite! ai talent!
nu conteaza ce cred altii, ci ceea ce crezi tu.tu ai ceva ce ei nu au si este posibil sa-ti spuna asa doar din invidie
SOLUTIA: nu-i baga in seama, sunt doar invidiosi.
tu bucura-te de talentul tau si atat

| Letheyann a răspuns:

Iti spun eu, pe deviant, ai scris ca ai 12 ani.majoritatea pustilor de varsta ta nu au habar de arta, din cauza varstei.ma bucur totusi ca tu la varsta ta desenezi asa bine,continua asa,nu-i baga in seama; arta ta, o faci pentru TINE!
cheers happy craniul ala e minunat, daca chiar vrei sa stii

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Oamenii iti spun lucrurile acestea pentru ca nu sunt niste desene atat de...reusite.Nu cred ca ai ajuns la nivelul la care te-ai straduit zi si noapte si ai facut sute de schite, ca sa te poti plange ca nu esti apreciata.Acelea sunt niste desene banale, iar parerea mea este ca trebuie sa muncesti mul mai mult daca vrei sa obti mai mult decat un"Super"sau"Tare". Doar nu vrei sa fii apreciata pentru nimic...crezi ca marii pictori erau aplaudati cand trageau o linie cu pensula? Vei tanji dupa un sincer cuvant de lauda, iar cand il vei primi, va fi ce mai placut sunet auzit de tine. Sper ca apreciezi sinceritatea.Succes in continuare!(daca te pasioneaza cu adevarat)

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Da,mai multe persoane sunt cele care fac complimente gratuite ca sa nu te supere si ca sa primeasca "funda"...stii ce? Eu nu vreau nicio funda; ma multumesc cu raspunsurile mele sincere si la obiect.

| CARMENCITA a răspuns:

Vad ca ti-au lasat comentarii cativa.Mie imi plac desenele tale, mai ales al doilea si al treilea.As fi curioasa cum le-ai facut. Daca le-ai desenat cu ce le-ai desenat sau poate le-ai pictat.Sunt frumoase si interesante, dar sunt atatea desene pe net deosebite si probabil de aceea primesti astfel de comentarii uneori. Oricum ai talent.Nu trebuie sa pui la suflet. Unii pictori care acum sunt renumiti nu au fost apreciati de la inceputul carierei ci mai tarziu.

| ๓itนpitน a răspuns:

Cum adica nu le pasa de arta ta? E foarte tare! Ma bucur sa vad ca un roman are un talent pe care vrea sa il dezvaluie lumii.
Sincer,nu mai pune botu la tot ce zic oamenii, ei nu stiu sa faca un cerc fara compas si te judeca pe tine care ai muncit sa ajungi unde esti? NU te mai pune la mintea lor, bucura-te de ce ai si de ce poti crea...

| crisuletss a răspuns:

Esti super talentata.Nu stiu de ce au zis ca nu le pasa de arta ta.Desenele sunt superbe.Multi ar vrea sa aiba talentul tau, inclusiv eu. Pupici :X

| elasexygagica a răspuns:

In ultima poza lupul se pregatea sa faca laba? love struck muah love struck

| miiky973 a răspuns:

Romanii au talent...chiar e adevarat:*

| Lolalol a răspuns:

Dar e foarte fain... poate desenele care le faci tu nu sunt genul lor.Am patit si eu asa cu un prieten caruia nu i'a placut caricatura mea, am foast foarte dezamagita dar mi-a trecut.Acum continui sa fac ce imi place.

| KissGirl_5159 a răspuns:

Copii sunt gelosi de multe ori chiar si cei mai inteligenti.ei stiu ca nu au talent si isi pun pe fata ce au de spus. am patit-o si eu.si eu am 12 ani.nu lua totul la inima.laughing

| loren_1166 a răspuns:

Esti chiar talentat ...na acum depinde si de gusturile lor ...sau sunt prea invidiosi si nu vor sa te simti bine. sincer sunt multe persoane de acest gen laughing