| andragrigoras2000 a răspuns:

Nuuuuuu! desenezi chiar super! as vrea sa poata toata lumea sa deseneze asa bine! un sfat pentru laudarosi:daca vedeti ca nu desenati bine,nu va mai laudati
si acum unul pentru cei talentati:nu mai fiti atat de duri cu voi,incercati sa priviti totul cu alti ochi.winkingmie, sincer, imi place foarte mlt ce ai desnenat uh acolo.este si smecher cum a zis XploR,si fumos, dar si ca de un adevarat copil talentat.cei drept, incearca sa desenezi si pe foaie si vei veda ca atunci iti vei recunoaste singur meritulhappy
papa!wave

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar ai desenat tu?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Atunci, bravo ție.
Pa, pa.

| TheToxicNightmare explică:

@Legiuitoarea Da.

| Lollipop_5403 a răspuns:

Desenezi super applause surprise dar thinking ...ar trebui sa incerci si pe o foaie cu un creion! O sa-ti iasa mai bine decat virtual! Bafta!thumbs up
Bie! wave

Funda?batting eyelashes puppy dog eyes

| Lollipop_5403 a răspuns:

Apropo...
Am intrat pe site-ul tau cu desene si tu scriai in engleza. Esti englez sau roman?

| XploR_2442 a răspuns:

Nu; x desenezi chiar smecher; x