| R3bel a întrebat:

Deci...doresc sa stiu ce setari sa pun la Brush( Photoshop, pentu semnaturi).

Inainte sa reinstalez windows-ul am gasit un tutorial pe internet, dar acum nu il mai gasesc...

Stie cineva care sunt cele mai bune setari pentru a face semnaturi?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| mihaimcm a răspuns:

Eu la semnaturi schimb doar dimensiunea brushului o fac de vreo 4 sau 5 pixeli grosimea reiese din felul in care apesi pe stiloul ala(ma refer la tableta grafica in caz ca nu ai sryXD)

| Răşcanu_Ana-Maria_1993 a răspuns:

Vezi daca te ajuta tutorialul acesta: http://tutoriale-photoshop.info/......photoshop/