| anonim_4396 a întrebat:

Describe your attitude to animals

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți începe să scrii despre faptul că în general nu îți plac animalele, dar sunt unele pe care le consideri drăguțe.
Iar după aceea începi să le descrii.
Te poți inspira de aici:
http://www.slideshare.net/DavidDodgson/describing-animals-upload.
Baftă!

| annkaa a răspuns:

CEau:*
tradusbig grinescrie atitudinea ta fata de animale.pai poti scrie la pisici le arunc in sus si le dau cate un picior in stomaclaughingglumesc de aici incolo gandeste singur/a:*

| annkaa a răspuns:

Descrie*

| GalaxYC a răspuns:

Eu stiu bai ce inseamna asta da nu prea stiu ce sa scriu ca nu prea imi plac animalele. dati-mi voi ceva idei sa scriu.