| RAY a întrebat:

Ce parere ai despre piesa asta? Te uiti la finala eurovision? Cu cine tii?

https://www.youtube.com/watch?v=6PxoMWtAC7M

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Nu mă mai uit, la Eurovizion punctele sunt acordate pe criterii politice.

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu ma uit, dar tin cu noi. happy
Noi nu participam?

| RAY explică (pentru Plato):

laughing noi deja am castigat

| Lioana a răspuns:

Cu el am votat in finala. Super cantaret si dansator. Piesa e antrenanta.

| RAY explică (pentru Lioana):

Wow ne potrivim

| ThyDoom a răspuns:

Am încetat să mă uit când a câștigat ăla/aia cu rochie și barbă. Habar nu mai am prin ce an a fost. 2013-2014 cred.
Singura dată când am savurat a fost când a câștigat formația finlandeză Lordi. În rest, nu cred c-au avut prea mult talent câștigătorii. Nu mai țin minte anul când au câștigat Lordi, dar e tare demult. Meritat totuși. Habar nu am pe cine a trimis Romania, dar îți dai seama că țin cu ea.