| BadAngel3 a întrebat:

Hei, as vrea sa dessenez cev acre sa reprezinte 2 lumi diferite
http://www.trilulilu.ro/imagini-diverse/punte-intre-doua -lumi-diferite ca in aceasta imagine, dar ideea este ca nu stiu ce sa desenez in aceste 2 lumi diferite.Ce sa desenez in tristete, intr-o parte a lumi si ce sa desenez in cealalta parte a lumii a bucuriei/

Va rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Gandeste te ce te face pe tine fericit/ a si ce te face trist/ a
sau daca nu, cauta global warming pe deviantart. com si ai acolo lucruri triste, fericite etc

3 răspunsuri:
| AnaMariaJRock a răspuns:

In partea trista poti sa desenezi trunchiuri taiate de copaci si fabrici care scot fum, oameni/animale triste. Culori predominante:negru, gri, maro.
In partea fericita poti sa desenezi copaci infloriti/inverziti, animale/fluturasi/buburuze..., si oameni fericiti.
Culori predominante:culorile curcubeului.
Ai putea desena asta facand ca animalele si oamenii din partea trista se se uite cu tristete/plangand la cealalta parte.

Sper ca am fost de ajutor happy

| BadAngel3 explică (pentru AnaMariaJRock):

Multumesc, chiar ai fost. happy

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru BadAngel3):

Cu placere happy