| EmaS a răspuns:

In dragoste nu este frica.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru navarre):

Pentru ca daca iubesti pe cineva, faci tot posibilul sa ii fie bine acelei persoane.Eu daca il iubesc pe tatal meu ma voi comporta ca un copil ascultator si voi umbla in asa fel incat sa nu il supar.Dar o fac din dragoste si nu de frica.

Răspuns utilizator avertizat
| harciog a răspuns:

Fugi ma d'acilea ca ti-am raspuns la intrebare la prima postare.Ia de bun raspunsul meu de acolo.Gasesti tu unul sa-i dai funda aici.O zi buna.

| Shaoran a răspuns:

Frica de a fi departe de Dumnezeu. Mi-e frica sa fiu departe de El.
Dragoste sau frica?
Frica de a pierde dragostea!

Răspuns utilizator avertizat
| Shaoran a răspuns (pentru navarre):

Frica de a pierde iubirea, daca Iubirea s-a ma paraseste din cauza pacatelor cu care il supar? Sa nu mai pacatuiesc sa nu ii pierd iubirea. Asta e ideea "fricii" de Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat