| xyz111 a întrebat:

Hei.Imi puteti da exemple de dileme...am cautat si pe net dar nu gasesc big grin
Multumesc aticipat +funda

4 răspunsuri:
| emiliaalexandra a răspuns:

Il iubesc sau nu
Care bluza este mai frumoasa?
Cu ce lac sa ma fac?
Ce sa port?

| Flaphya a răspuns:

Ai o dilema, si nu esti singuru'. laughing. daca sa pleci sau nu de la scoala tongue

| sillcasca a răspuns:

Pai, gandeste-te ca bunica ta e bolnava si i s-au terminat pastilele de care are nevoie pentru a supravietui. Tu nu ai bani sa-i cumperi pastilele deci ai de ales dintre a fura pastilele sau a o lasa pe bunica ta sa moara.

| Anarhia a răspuns:

Pai, ia mai intai un exemplu de dilema, si incearca sa iti creezi altele:
cea mai cunoscuta dilema este dilema caprei laughing: ea e animal sau pozitie? laughing (desigur ca asta e luata mai mult ca pe un banc, dar ar fi un bun exemplu pentru inceputwinking )