| AianaPetrescu29 a întrebat:

Hei! Sunt la liceul economic clasa a 10-a si vreau sa dau la Facultatea de Arte si Design Cluj. In principiu eu nu stiu sa desenez, dar … vreau sa fiu designer de interior foarte mult. Ce ar trebui sa stiu daca vreau acolo si ce mi-ar trebui? As vrea cat mai multe informatii daca se poate, va rog!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi să desenezi, nu poți trece la admitere acolo. Soluția este sî înveți să desenezi până atunci.