| Fiction a întrebat:

Este vreo metoda sau vreun parfum care sa dea cartilor mirosul acela de carti vechi?

Răspuns Câştigător
| whiteOdrink a răspuns:

Nu exista alta metoda decat, cea normala, sa iesi carti vechi de la anticariat, acelea au mirosul vechi! Plus, o carte "miroase" dupa cum vrei tu..aici am spus la figurat! happyTu ii dai savoare cartii pe care o citesti!

6 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Da! Cel mai bun parfum este ala de WC-u laughing ca miroase la fel ca, cartile alea vechi!

| Fiction explică (pentru YONTU):

Dar ce raspuns inteligent..IQ-ul tau sigur e sub 70 thumbs down

| YONTU a răspuns (pentru Fiction):

Da. De aceea am incheiat cu 9, 73! Si tu mai zici de mine intreband-ui pe altii: "Hei TPU! Este vreo metoda sau vreun parfum care sa dea cartilor mirosul acela de carti vechi?"

| Fiction explică (pentru YONTU):

De fapt, chiar este.Am gasit acum 5 minute si costa 120 de dolari.Nu te mai da asa interesant sweetheart, ca nu-ti iese.

| Puffulets a răspuns:

NU prea credlaughing acel miros si-l capata ele cat timp sunt nefolosite si lasate intr-un colt abandonate:d

| KingMidas a răspuns:

Nup nu este.