| simplegirl2 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti niste pareri de tari cu locuri frumoase de vizitat timp de o saptamana,si cam in ce suma s-ar incadra excursia(bilet de avion,cazare, in afara de mancare sau alte lucruri) :vreau exemple de locuri in tarile zise.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sute de astfel de locuri... totul tine de buget si de preferinte.
Orasele istorice din Italia, castelel din Franta, muntii din Austria si Elvetia, riviera franceza/italiana, marile capitale ale Europei, plajele Spaniei, Greciei, Croatiei

| mihai69 a răspuns:

Groenlanda; Thailanda... de ce nu, chiar România.

| Alexa1234a a răspuns:

Eu aș merge...în Israel, America sau Egipt

| YuuChan a răspuns:

Ca si un otaku ce sunt m-as duce direct in Japonia, nu numai din cauza anime-urilor ci si din cauza ca au o cultura extrem de frumoasa. Iti sugerez sa te duci acolo, sunt foarte multe locuri de vizitat, sakura tree, specific japoniei, sunt foarte frumosi. Tinand cont de cat de departe e, biletul ar fi cam scump. Ca si cazare nu stiu exact cum e, pentru ca la ei moneda e ieftina si se consuma in cantitai mari. 100 de yeni fac 3 lei si ceva. Daca chiar te decizi sa mergi, ai putea cauta dupa hoteluri. Bafta!