| danutadani65eee a întrebat:

Help,vreau sa stiu ce cadou sa-i fac prietenului meu de Craciunul asta, facem 1 an si 3 luni cu 2 zile inainte de Craciun,vreau o idee ceva,nu vreau ceasuri sau din astea, ceva mai special

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Hmm,in cazul asta ai putea sa-i faci o rama/cana personalizata cu poza voastra sau cu a ta ca sa se gandeasca mereu la tine cand isi bea cafeaua dimineata.De asemenea ai putea sa-i faci ceva origami. Dureaza putin cam mult la imbinarea pieselor dr iese un cadou foarte fain care rezista mult in timp(fiind de hartie).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ia-i putea face un cadou mai bărbătesc, cum ar fi un ceas, un parfum sau un pulover de Crăciun că tot vin sărbătorile...