| Sfinnx a întrebat:

Vine craciunul si sarbatorile si nu prea stiu ce as putea sa ii iau prietenului meu.Pe 31 decembrie adica in noaptea de revelion facem 1 an happy.Ar trebui sa ii fac cadou si de craciun si de revelion..De craciun m-am gandit sa ii iau o esarfa sau un hanorac si de revelion sa ii dau o poza cu noi in rama. Aveti al te idei? in afara de parfumuri, ceasuri.

2 răspunsuri:
| Daiana03 a răspuns:

Cea mai buna idee mi se pare sa personalizezi ceva (un lant, o bratara, o perna; ceva cu numele voastre poate). Sau lanturile acelea cu cate o jumatate de inima.
Sper ca te-am ajutat.

| iAlinaAnna a răspuns:

Pentru un baiat cel mai frumos cadou este sa faca sex, zic eu, iar despre noi, femeile, cel mai frumos cadou este sa fim iubite, din punctul meu de vedere.
Poate ar trebui sa faci sex cu el atunci, doar daca nu faceti odata pe saptamana.
Stii tu mai bine ce-i place! Succes! happy