| andra0256 a întrebat:

Vine Craciunul si eu si prietenul meu ne.am gandit sa ne facem cadouri reciproc, insa cu valoare sentimentala. Insa eu nu prea am idee. Sa fie ceva nu foarte scump dar cu valoare sentimentala. Deci fara ceasuri, parfum etc. ca nu prea e sentimental. Nu vreau sa o dau in bara. Si faza e ca a fost ideea lui deci probabil ca vrea sa ma impresioneze cu ceva asa ca si eu trebuie sa vin cu ceva special.
Help me.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| uncopiltampit a răspuns:

Poftim aici: http://www.luxurygifts.ro/blog/cadouri-cu-valoare-sentimentala/ sper ca te inspira! Si aici ai si o cautare pe google (our best friend) https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=LBxNWL64D4HlUef1iGg#q=cadouri+cu+valoare+sentimentala

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Un tablou mare cu poze cu voi. Poti sa cauti o rama speciala pentru mai multe poze, iar acolo adaugi pozele voastre preferate.
Ai mai putea sa-i faci niste "biletele" puse in plicuri, de exemplu : https://ro.pinterest.com/pin/351280839669822909/.

Succes happy

| numerandom17 a răspuns:

Hmm.un album cu poze cu voi doi ar fi o idee drăguță ^^ poți scrie pe spatele fiecărei poze câte o amintire si poți chiar să mai lași loc în album ca să mai completeze si el happy. Sau ai putea lua brățări la fel..si astfel când vede brățară de pr mana de gândește la tine

| numerandom17 a răspuns:

Hmm.un album cu poze cu voi doi ar fi o idee drăguță ^^ poți scrie pe spatele fiecărei poze câte o amintire si poți chiar să mai lași loc în album ca să mai completeze si el happy. Sau ai putea lua brățări la fel..si astfel când vede brățară de pe mana de gândește la tine

| 은별_봉_1996 a răspuns:

Un album cu poze ar fi fain. Sub fiecare poza scrie unde erati, ce faceati si ce te-a facut sa simti in acel moment. Prima poza poate sa fie cand va sarutati si sa-i spui ca fiecare sarut este si mai perfect decat precedentul. Eu asa as face.