| Michaelis a întrebat:

Stie cineva un site unde pot sa-mi expun niste lucrari, dupa care sa le si cumpere cineva.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce fel de lucrari? Eseuri, referate, licente, dizertatii? Sau lucrari practice?
Pentru lucrari scrise, mergi pe regielive.ro si creeaza un cont. Daca le publici, vei avea acces gratuit (din cate stiu) si la ce au pus altii. Regulamentul complet trebuie sa fie pe site. Succes!

| Michaelis explică (pentru dannyel86):

Desene si picturi planuri grafice si shite

| Michaelis explică (pentru dannyel86):

Deseene in creion carbune. si desene in culoare.

| floweray a răspuns:

De ce nu-ti faci propriul site pe care sa-ti expui direct lucrarile?

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!