| PinkClub a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum sa devii cantaret daca ai voce dar nimeni sa o cunoascanici macar prietenii?

8 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Nu ai cumwinking

| fuckThisLife a răspuns:

Sau vino in vama veche unde sigur te baga cineva la terasa si devi cantaretlaughing

| CautNume a răspuns:

X factor Romanii au talent...si cam trebuie sa ai pile ca sa devii cantareti nu vezi ca niste oamenii fara voce au ajuns celebri?

| TommyMiller a răspuns:

Nu mai canta sub dus si mergi la un concurs din acela de descoperire a talentelor

| foca_3903 a răspuns:

E plina lumea de cantareti frate. trebuie sa ai noroc, talent si cam atat.

| Ania_3910 a răspuns:

Daca ai voce du-te la romani au talent sau la x factor.si daca le-ai pieardut punte pe youtube cantand poate o sa ai surpriza ca cineza sa te sune si sa iti zica "alo te-am auzit cantand si as vrea sa iti fiu manager". FUNDA

| musique_1043 a răspuns:

Uita-te la Hannah Montana si inspira-te! laughing:*

| NeaIon25 a răspuns:

Pai...Poti sa te duci la Vocea Romaniei, X-factor sau Romanii au talent(se fac inscrieri in curand)...Da fii sigura ca ai voce, altfel rade o tara intreaga de tinestraight face