| FlyingSparkle a întrebat:

Intrebarea mea este, se pot comanda markere Copic si reviste manga de pe Amazon.com daca locuiesti in Romania? As vrea toate detaliile, cat costa livrarea, cu ce se plateste, in aproximativ cat timp ajunge o comanda. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| HinoKahoko a răspuns:

Daca vrei sa cumperi manga, cred ca www.mangashop.ro este mai bun decat amazon. Eu comand de pe mangashop de multa vreme si in maxim 1/2 luni livrarea ti/e acasa. De markere nu stiu... dar ca sa iti raspund si la intrebare, am auzit ca pe Amazon se plateste mai mult cu cardul si da, se pot comanda si din Romania.