| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.as vrea sa fac comanda de un telefon dupa site-ul emag.stiti cumva in cat timp ajunge livrarea?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

48 ore

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il au in stoc in 48 ore maxim

| LTAA a răspuns:

Citim în stele unde locuiești.

| Mihai1810 a răspuns:

A doua zi daca il comanzi in timpul saptamanii sau luni daca il comanzi vineri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In vreo doua zile.

| PeFuga a răspuns:

"de pe site-ul". nu "dupa", mama ei de limba romana sad

| suntserios a răspuns (pentru PeFuga):

E bucurestean lasa l

| PeFuga a răspuns (pentru suntserios):

De ce sa-l las? Daca e bucurestean are voie sa asasineze limba romana?

| suntserios a răspuns (pentru PeFuga):

Eram ironic doar

| PeFuga a răspuns (pentru suntserios):

A, m-am linistit! laughing Ma temeam ca ii iei apararea laughing

| marinelamarin a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri.si scuzati-mi greseala ~dupa~ ma grabeam si am scris gresit.nu sunt fata nu baiat. PeFuga mai bine vezi-ti de treaba ta si nu mai comenta aiurea, face si omul o greseala si faci tu pe desteptu.suferi de nebagare in seama? orce om face greseli, nu esti tu dumnezeu sa judeci.

| PeFuga a răspuns (pentru marinelamarin):

Greseala aia e facuta din nestiinta, nu din neatentie happy Adica iti este in reflex sa folosesti in mod curent expresia respectiva happy Daca era o greseala de tastare, nu ma luam de tinewinking

| marinelamarin a răspuns:

Esti cumva profesor? du-te d***u de retard.comenteaza la mama ta

| marinelamarin a răspuns:

Scriu cum vreau eu. duti dracului di prosth che esti

| Mirceaeliade a răspuns:

In maxim 2 zile. De multe ori ma trezesc urmatoare zi cu ei la usa http://bit.ly/1sriA4b

| emilyemy27 a răspuns:

Aproximativ 3 zile lucrătoare