| Doloresidk a întrebat:

Intrebarea va fi legata de urmatorul link: http://www.loxodonta.ro/personalizare/6. Am creat o imagine cu ajutorul unui cadru de acolo si spune ca trebuie sa imi creez cont ca sa salvez imaginea...Am dat la inregistrare si erau niste intrebari prea complexe...si ma gandesc daca imi fac cont, trebuie sa platesc ceva? Mutumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platasti nimic. Si eu am cont ce acel site si nu platesc nimic si nu am platit niciodata. Poti sa-ti faci cont fara nici o grija si sa salvezi cate imagini doresti pentru ca este un site GRATUIT. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes in continuare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic