| g00dmorning a întrebat:

Daca imi fac cont pe o-mega trebuie sa platesc pentru el? Nu pentru inregistrare ci pentru perioada in care am cont. DAU FUNDA! REPEDE

Răspuns Câştigător
| Gicutzu23 a răspuns:

Nu, numai daca ai facut cont free, dar daca faci cont premium va trebui sa platesti lunar o anumita suma. Sper ca te-am ajutat, bafta.

| g00dmorning explică (pentru Gicutzu23):

Mi-am facut cont in perioada asta. Te ajuta sa iti faci cont pe alt site. trebuie sa platesc?

3 răspunsuri:
| Gicutzu23 a răspuns:

Nu. Eu am avut timp de 2 ani cont si nu a trebuit sa platesc nimic,