| Deloula a întrebat:

Merge cineva in aceasta seara la concertul sustinut de Andrea Bocelli si invitatii sai la Romexpo? stiti cumva daca concertul v a fi transmis pe vreun post de televiziune roman sau italian? din cate am inteles accesul in sala se face fara aparate foto sau aparate de inregistrare...

9 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Este un concert importatn in Romania sunt convins ca o sa fie multa lume

| Deloula explică (pentru 1Q):

Stiu si chiar mi ar fi placut sa ajung insa e prea departe sad

| 1Q a răspuns (pentru Deloula):

Da si pentru mine

| Deloula explică (pentru 1Q):

S au epuizat toate locurile disponibile pe scaune au mai ramas doar locurile in picioare

| 1Q a răspuns (pentru Deloula):

Acusi o sa se epuizeze si alea

| Deloula explică (pentru 1Q):

In jurul orei 8 incepe concertul adica in 40 de minute.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, o sa fie trasmis pe un post din Italia

| Deloula explică (pentru OnuOnulică):

Nu stii si care? ca sunt foarte multe

Răspuns utilizator avertizat