assiris
| assiris a întrebat:

Mi-am luat E-BOOK READER,
Cine mai are?
Nu sunteti de acord să facem o categorie special dedicată acestui subiect pentru a putea face schimb de idei/cărți/impresii?

4 răspunsuri:
| FabiolaB a răspuns:

Faptul ca ti-ai cumparat un e-book e subiect pentru sectiunea arta si cultura? mai cititule

| assiris explică (pentru FabiolaB):

Unde trebuia să pun această întrebare? La "Dragoste și sex"?

| FabiolaB a răspuns (pentru assiris):

La conversatii de exempluhappy

| assiris explică (pentru FabiolaB):

Da cred ca singura greşeală este ca am spus ca mi-am cumpărat. Conţinutul unui e-book însă merge de minune la categoria "artă şi cultură" căci pe acest device se stochează literatură, carte de citit. Oricum nu vreau sa intru în conflict cu parerile tale aşa că mă opresc aici.
Sa ai o zi frumoasă.