| Merx a întrebat:

Mi-au iesit mediile mici anul acesta. Si inca nu i-am spus mamei inca sad, vreau sa ii spun maine. Ce sa fac ca sa nu ma certe si sa se supere pe mine in pragul sarbatoriilor de iarna. (Va rog ajutati-ma, vreau niste sfaturi).

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Spune-i si tu dupa sarbatori - sarbatori fericite

| QUM a răspuns:

Ii spui de craciunbig grin...o iei in brate, plangi si zici ca o sa inveti mai bine pe sem2, nu o sa se supere

| ionelushh a răspuns:

Cel mai bine este.sa fii sincer, si sa promiti pe viitor ca o sa iei mai mult, o sa fii mai bun.chiar sa te faci ca esti nervos pe altii.cum ar fi ca sint mai prosti si au luat nota mai mult pe alte chestii.
Promite ca o sa-i lasi in urma pe toti
important este sa vada ca vei avea mai multa ambitie si interes pe viitor
am 2 copii si stiu ce vorbesc
mult norocsi sa scapi de...